Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
V/H/S Film  9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
V/H/S Film  9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    V/H/S Film

    RaZvAn^^
    RaZvAn^^
    Membru
    Membru


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 07/08/2013

    V/H/S Film  Empty V/H/S Film

    Mesaj Scris de RaZvAn^^ Mier Aug 07, 2013 12:42 am

    Scurta descriere V/H/S (2012)
    Inspiraţii regizori ai filmelor House of The Devil, The Signal, You’re Next şi I Sell The Dead aduc pe ecrane un amestec de supranatural şi sperieturi realistice, reuşind astfel să dea un aer proaspăt genului de horror cu laitmotivul materialului filmat, pierdut şi găsit.
    Filmul este despre un grup de infractori, care a fost angajat sa gaseasca si sa fure o inregistrare neobisnuita dintr-o casa parasita. Acestia gasesc in schimb niste filme dubioase si de-a dreptul terifiante, care ii ingrozesc pe toti intr-un mod inimaginabil.
    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    V/H/S Film  Empty Re: V/H/S Film

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 2:27 am

    ai si filmu
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    V/H/S Film  Empty Re: V/H/S Film

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:57 am

    gg

    Continut sponsorizat


    V/H/S Film  Empty Re: V/H/S Film

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 12:20 pm