Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] 9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] 9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)]

    sE[N]z0R-
    sE[N]z0R-
    Membru
    Membru


    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 06/08/2013
    Varsta : 31
    Localizare : Iasi

    Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] Empty Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)]

    Mesaj Scris de sE[N]z0R- Mar Aug 06, 2013 11:59 pm

    ●▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
    ♛ ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀♛
    ♛ _____╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗_________ ♛
    ♛ _____║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣_________ ♛ WoRLd Of Cs 1,6
    ♛ _____╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝_________ ♛
    ♛ ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀♛
    ●▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

    ├┼┼►Sall cum am vazut cerreri de o inbunatatire la cfg sway am decis sa fac o combinatie pentru voi si a iesit o BOOMBA!!!
    ├┼┼► Fisierul.rar contine CFG ORIGINAL sway si un RC= AIMBOT Pur + un commandmenu care va va ajuta sa setati cs vostru mult mai repede pe placul vostru ! + modelele cu care sa filmat acest video + niste gfx = ceru "ARMAGEDON"
    ├┼┼► Detali despre CFG este 100% DEFAULT puteti juca linistit , RC contine scripturi speciale pentru DGL si cu 20% veti rupe . Acest pack il puteti folosi cu incredere pe steam / no steam !!. Nu uitati sa comentati parerea voastra si daca va place am sa va mai postez cfguri
    Cei care nu vor cfguri cu aliasuri folositi doar cfg deff !! O sa vedeti diferenta Bafta la fraguri !
    Copiati toate carpetele in cstrike !!! si in consola 1- exec sway.rc 2- exec sway.cfg 3- exec sway.rc
    Daca vreti sa va functioneze combinatia trebuie sa urmariti pasi pe care vi iam scris dar cel mai important este acest pas in consola
    1- exec sway.rc
    2- exec sway.cfg



    Link :

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] Empty Re: Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)]

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 12:48 am

    ff bun bv
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] Empty Re: Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)]

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:49 am

    bun merge si so ti tot asa!

    Continut sponsorizat


    Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)] Empty Re: Sway V2 OriginaL !!! [Sway Gaming by MiX(eP)]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 7:43 pm