Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Creare Lumina [Light] 9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Creare Lumina [Light] 9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Creare Lumina [Light]

    Alkaida
    Alkaida
    Membru
    Membru


    Mesaje : 220
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Creare Lumina [Light] Empty Creare Lumina [Light]

    Mesaj Scris de Alkaida Mier Aug 07, 2013 12:42 am

    Descriere :

    Nume : Lumina Light
    Versiune : 1.0
    Autor : AsD


    Tutorial :

    *mai intai dupa ce am terminat harta selectam entity tool
    *avem in stanga jos o lista cu entitati selectati de acolo "light" mai sunt si light_spot si light_enviroment - light enviroment se foloseste cand nu este intro intro camera ci afara din incapere si light_spot este lumina doar pe o particica de harta.
    *selectam light:
    *si dam click
    unde vrem sa punem lumina sus pe tavan jos ... unde vreti voi eu lam pus in coltu camerei sus.
    *puteti sa dati 2 click`uri jos in imaginile din stanga sau sus si sa il intoarceti in ce parte sa bata. (il invartiti)
    *daca nu puneti lightul pe harta nu o veti putea salva
    *o veti salva si cand o sa incercati sa intrati pe ea o sa se vada negru tot nu o sa vedeti nimic
    *cand esti afara dintro camera tot asa puneti lightul pe harta doar ca selectati light_enviroment

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 6:00 pm