Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Noi singuri, casa goala-am pacatuit 9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Noi singuri, casa goala-am pacatuit 9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    AnimaLu
    AnimaLu
    Membru
    Membru


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Noi singuri, casa goala-am pacatuit Empty Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    Mesaj Scris de AnimaLu Mar Aug 06, 2013 9:04 am

    - Părinte am păcătuit. Eram cu iubita mea, noi singuri, casa goală....S-a întâmplat ceea ce trebuia să se întâmple. Apoi cu viitoarea mea soacră, părinte... Noi singuri, casa goală.... S-a întâmplat ceea ce trebuia să se întâmple. Şi asta nu e tot, părinte. Cu vecina mea: noi singuri, casa goală... S-a întâmplat iar!
    În acest moment, părintele îşi smulge patrafirul şi o ia la fugă.
    - Părinte, unde fugi? Stai că n-am terminat...
    - Tocmai! Noi singuri, biserica goalăăăă!
    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Noi singuri, casa goala-am pacatuit Empty Re: Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 2:11 am

    =)) no comment cazui pe jos de ras
    Alkaida
    Alkaida
    Membru
    Membru


    Mesaje : 220
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Noi singuri, casa goala-am pacatuit Empty Re: Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    Mesaj Scris de Alkaida Mier Aug 07, 2013 2:22 am

    =)))
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    Noi singuri, casa goala-am pacatuit Empty Re: Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:55 am

    lol

    Continut sponsorizat


    Noi singuri, casa goala-am pacatuit Empty Re: Noi singuri, casa goala-am pacatuit

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 9:39 pm