Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Banc          . 9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Banc          . 9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Banc .

    AnimaLu
    AnimaLu
    Membru
    Membru


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Banc          . Empty Banc .

    Mesaj Scris de AnimaLu Mar Aug 06, 2013 9:11 am

    Discuție intre doi măcelari rămasi singuri în prăvălie după plecarea unui bătrânel:
    - Măi prietene, suntem colegi de atâta timp, furăm împreună si la cântar si la ambalaj si la dat restul, mă rog, asa cum stim noi, dar în fiecare săptămâna vine bătrânul ăsta ponosit si-i dai un pachet de carne, asa pe moca.
    De ce?
    - Băăăăi, omul asta mi-a făcut atât de mult bine, încât îi sunt îndatorat pana la moarte.
    - Serios? Cum asa?? Când???
    - Când aveam 20 de ani si eram student la Politehnică , bătrânelul ăsta mi-a fost profesor. si dacă n-avea el grija să mă pice la examene, cine stie... ajungeam dracu' vreun amărât de inginer.
    KeNNz0r
    KeNNz0r
    Membru
    Membru


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Banc          . Empty Re: Banc .

    Mesaj Scris de KeNNz0r Mar Aug 06, 2013 11:20 pm

    GG
    Alkaida
    Alkaida
    Membru
    Membru


    Mesaje : 220
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Banc          . Empty Re: Banc .

    Mesaj Scris de Alkaida Mar Aug 06, 2013 11:29 pm

    =)) ii dator toata viata ca la picat la examen:))
    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Banc          . Empty Re: Banc .

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 2:07 am

    =)) ii e dator ca la picat examen gj

    Continut sponsorizat


    Banc          . Empty Re: Banc .

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 10:45 pm