Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    avatar
    ShowTiMe
    Fondator
    Fondator


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 03/08/2013
    Varsta : 26
    Localizare : Bucuresti !

    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  Empty Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    Mesaj Scris de ShowTiMe Mar Aug 06, 2013 11:46 pm

    Salut Prietenilor dupa GamingShow .
    -Azi vreau sa va prezint un Cs [ 1.6 ] facut de mine .
    -Numele lui este ShowTiMeCs v1.0 .
    Cu ce este mai bun accesta decat multe alte cs-uri [ gen 1.6 ] ?
    1. Recoil Change . Foarte Stabil ..
    2. Hartile Hd .
    3. Models Gold Elite all weapsons .
    4. Te arata in consola cu steam id .
    5. Contine un dll anti-lag .
    -Dar ar fi mai bine sa va las sa va convingeti singurii .
    * Am Sa Fac Si Un Video Cu v2.0 Versiunea Privata , Ce Costa 3 Euro Sau 50 Commuri La v1.0 *

    `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
    Link Download : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Asteapta 40 secunde !!!
    ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
    P.s : Multi nu o sa vedeti butonul " Download " pt`ca nici nu este . Dati click pe ShowTiMeCs v1.0 Apare Sus Cu scris Mare .
    Se va downloada intr-un winrar . Dupa ce se downloadeaza dezarhivati ShowTiMeCs v1.0 , intrati in folder si acolo aveti Cs-ShowTiMe.bat :
    Dati Dublu Click si va veti putea juca linistiti .
    Astept multe pareri / commuri , Va rog dati un mass sa`l facem cat mai popular .
    Y!M Meu Este : alex_steaua10 , Bafta !
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  Empty Re: Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:06 am

    il am e foarte bun!
    Alkaida
    Alkaida
    Membru
    Membru


    Mesaje : 220
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  Empty Re: Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    Mesaj Scris de Alkaida Mier Aug 07, 2013 2:10 am

    CEL MAI BUN SHOWTIME BOSSS
    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  Empty Re: Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 2:39 am

    il am si eu ShowTime ma scuzi ca lam postat gresit te rog sa dai T/C la acel post al meu

    Continut sponsorizat


    Counter-Strike 1.6 By ShowTime .  Empty Re: Counter-Strike 1.6 By ShowTime .

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 8:48 pm