Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  9qh5iq

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Salutari ! Si Bun Venit Pe Cea Mai Complexa Comunitate . Nu ai inca un cont ? Atunci click pe inregistrare . Ai deja unul ? Atunci Conecteaza-te , Si Descopera Minuntatiile Forumului Nostru . Pentru asistenta tehnica contacta-ti urmatorul Y!M: alex_steaua10 !!
ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  9qh5iq

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    avatar
    ShowTiMe
    Fondator
    Fondator


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 03/08/2013
    Varsta : 26
    Localizare : Bucuresti !

    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  Empty ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    Mesaj Scris de ShowTiMe Mar Aug 06, 2013 11:52 pm

    Video :



    Salutari GamingShow .
    *Am revenit pe acest forum cu o noua creeatie . [ ProSkiLL.cfg ] + 3 Leisuri Injectoare.
    *Link Download Leis Injector : 2shared.com /file/Gb0_kK_b/Alege_Aim_Rage__Medium__Easy.html [ Sunt 3 feluri ] Easy / Rage / Medium. Decat Easy nu iese 100 % In demo . Rage Si Medium Nu Stiu Sigur . Apropo Aveti Si un Wall perfect . Merge editat usor .
    Link Download ProSkiLL.cfg [ Default ] [ Steam on / off ] : 2shared.com /file/THm7tAoK/ProSkiLLcfg__ShowTiMe_Dyesel__.html
    Niste instructiuni : Va alegeti un leis . Easy / Medium / Rage Si puneti toate fisierele din el in counter-strike . Dupa intrati si jucati .
    Niste instructiuni pentru proskill.cfg : Downloadati si baga-ti configul in cstrike. Dupa scrieti in consola exec proskill.cfg ! Bafta !!
    *Astept Pareri BuNe / Rele . * ConTacTs : alex_steaua10
    Cerinte : Video : OpenGl !!!
    lalaol
    lalaol
    Membru
    Membru


    Mesaje : 170
    Data de inscriere : 06/08/2013

    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  Empty Re: ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    Mesaj Scris de lalaol Mier Aug 07, 2013 12:46 am

    bv esti bun sti cum se mananca cfg
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  Empty Re: ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:37 am

    merge lam incercat!Very Happy
    vLaDx
    vLaDx
    Membru
    Membru


    Mesaje : 60
    Data de inscriere : 07/08/2013
    Varsta : 24
    Localizare : Dorohoi

    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  Empty Re: ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    Mesaj Scris de vLaDx Mier Aug 07, 2013 2:37 am

    merge lam incercat!Very Happy

    Continut sponsorizat


    ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime  Empty Re: ProSkill.cfg + 3 leisuri injectoare ! By ShowTime

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 9:24 pm